Borderkolis Genetiq IQ Hope (Jena Kemi Mike)

Borderkolių veislynas | Borderkolių šuniukai | Darbinės kategorijos šunys
Borderkolių veislynas | Borderkolių šuniukai | Darbinės kategorijos šunys

Mano pirmasis borderkolis, su kuriuo pradėjau rimtai mokytis ganymo. Nors treniravime padariau daug klaidų dėl savo nemokėjimo ir nežinojimo, Hope parodė nuostabų potencialą ir gebėjimą greitai prisitaikyti prie naujų užduočių. Ji išaugo į neįkainojamą ūkio pagalbininkę, turinčią visas savybes, reikalingas sėkmingam darbui lauke.

Hope pasižymi tvirto charakterio ir stipraus kūno sudėjimo. Jos atkaklumas ir ryžtas leidžia jai veiksmingai vykdyti užduotis ganant gyvulius. Aštrus žvilgsnis, kuris atspindi jos sumanumą ir budrumą, leidžia jai greitai suvokti instrukcijas ir prisitaikyti prie kintančių situacijų.

Nepaisant ankstyvųjų treniravimo iššūkių, Hope įrodė savo unikalų talentą ir gebėjimą būti puikiu ganymo partneriu. Ji ne tik išmoko atlikti ganymo komandas, bet ir sukūrė specialų ryšį su bandos gyvūnais, kurie neabejotinai laiko ją vadove.

Hope yra nepaprastas borderkolis, kuris, nepaisant iškilusių kliūčių, tapo puikiu ūkio pagalbininku ir man asmeniškai įkvėpimu tobulėti kaip šunų dresūros mokytoja. Ji yra šuo su dideliu širdies užsidegimu, stipriu charakteriu ir išskirtiniais gebėjimais, kuriuos sugebėjau atskleisti ir tobulinti per mūsų bendrą kelionę.

Svoris: 18kg

Ūgis: 50cm