Renginių akimirkos

Akimirkos iš balandžio 11-14 d. vykusio praktinio seminaro ir NHAT/HWT TS ir CS ganymo instinktų patikrinimo testo bei ganymo egzamino.

European Nursery Championship 2024 Field 1 ir 2 dienos

Pirmame lauke antrą varžybų dieną užėmiau 11 vietą.

Ladies Trophy SDT

Pirmosios tarptautinės varžybos 2024 m. vasario 25-26 dienomis, išties virto neįkainojama patirtimi tiek man, tiek mano šunims.

Reginį organizavo Filip Knops ir Maria Igne.

Varžybose dalyvavo daugybė moterų komandų. Aš dalyvavau su savo borderkoliais Blake ir Mej. Trasa buvo su iššūkiais šunims. Vandens apsemta trasa, nelygus paviršius ir dideli grioviai. Niekas negalėtų paneigti, kad šios varžybos ne tik išplėtė jų patirtį, bet ir sustiprino jų jau ir taip tvirtą ryšį.

Mažoji Jill taip pat turėjo progą išbandyti naujas trasas su avimis.

Pasibaigus dviejų dienų trukusios varžyboms su Mej laimėjau 3 vietą. Nors antrą dieną Blake gavo diskvalifikaciją, vis tiek didžiuojuosi savo šunimis, nes jie tikrai parodė savo talentus ir sugebėjimus.

Šeimos podiumas. Merginų lyga.

2021 m. Ganymo renginys: instinktai, egzaminas, seminaras, varžybos!

Valų korgių mėgėjų klubo organizuotas oficialus ganymo instinktų testas, praktinis ganymo seminaras, ganymo egzaminas bei varžybos. Seminarą vedė: Petras Szarvas (HU). Instinktų testui, egzaminui ir varžyboms teisėjavo: Petras Szarvas (HU) ir Audronė Naruševičė ( LT). Dalyviams įteikti ganymo instinktų testo, ganymo egzamino ir seminaro diplomai pripažinti LKD.