Borderkolis Jazzy Unikalus Greitis

Borderkolių veislynas | Borderkolių šuniukai | Darbinės kategorijos šunys
Borderkolių veislynas | Borderkolių šuniukai | Darbinės kategorijos šunys

Jauniausias veislyno borderkolis su itin stabilu charakteriu. Jos koncentracija darbo metu leidžia jai puikiai valdyti bet kokias situacijas.

Ji pasižymi ypatingu kietu ir stipriu charakteriu. Nepaisant savo jaunystės, ji jau dabar demonstruoja tvirtą valią ir atkaklumą. Šios savybės ją daro patikima partnere įvairiuose uždaviniuose ir darbuose. Jos tvirtumas yra matomas ne tik išvaizdoje, bet ir elgesyje, bei gebėjime spręsti įvairias situacijas.

Ji labai noriai dirba su šeimininku ir puikiai bendradarbiauja. Jos lengvai valdomas charakteris leidžia šeimininkui efektyviai vadovauti ir formuoti bendrą supratimą apie esamą užduotį. O ji yra pasirengusi išmokti siekti tikslų ir prisitaikyti prie šeimininko nurodymų.

Šis borderkolis yra ne tik stabilumo ir stiprumo simbolis, bet ir tuo pačiu ir nuostabus šeimos narys. Ji ne tik padeda šeimininkui dirbti su ja ganymo metu ar kituose darbuose, bet ir leidžia jai tapti patikima ir mylinčia gyvenimo drauge. Jos charakteris yra tikrai ypatingas ir vertingas veislės bruožas.

Svoris: 16kg

Ūgis: 48cm