Borderkolių vada_2024.03.10
Borderkolių vada_2024.03.10

2024 m. kovo 10 d. sulaukėme Borderkolių Šuniukų Vados

Blake yra patyręs darbinis šuo, dirbantis su galvijais ir avimis. Jo įgūdžiai yra panaudoti ūkyje, kuriame jis praleidžia dienas dirbdamas su gyvūnais. Jis yra dalyvis "Open" klasės lygio ganymo varžybose, tai rodo jo gebėjimus ir įgūdžius ganyti. Ši patirtis ne tik praturtina Blake gyvenimą, bet ir daro jį vertingu kandidatu tolimesniam darbui.

Pink, kita vados narė, yra ypatinga. Atvykusi iš Škotijos, ji dabar dirba 1000 Il de France avių ūkyje Lietuvoje. Pink ne tik įneša genetinę įvairovę, bet ir puikiai susidoroja su atsakingu darbu. Namų sąlygomis ji pasižymi švelnumu, būdama tikru "katinėliu", meiliai ir švelniai elgdamasi su šeimininkais. Tačiau darbe ji perauga į tikrą "darbinį arkli", pasižymintį ištvermės, stiprumo ir tvirtumo savybėmis. Pink puikiai jaučia avis, o tai yra itin svarbu dirbant avių ūkyje.

Kovo viduryje laukiame gimstančios borderkolių vados. Nors kiekvienas šuo turi savo charakterį ir unikalumą, bendra jų savybė - darbingumas - žada sėkmingą bendradarbiavimą su ūkiu. Ši vada ne tik atneš naują energiją į ūkį, bet ir taps neatskiriama šeimos dalimi bei ištikimais darbininkais ūkyje.

Blake Unikalus Greitis ISDS LT368722

Shepherd Crook's Pink ISDS FR364385

Norite rezervuoti šuniuką ar turite klausimų? Rašykite.

Borderkolių vada_2024.03.10
Borderkolių vada_2024.03.10

Šuniukai

Galerija